Tarihçe ve ortaklarımız    Hizmetlerimiz    Yönetim takımı    Müşterilerimiz   İletişim >>


Genel Müdür 'den
Saygıdeğer Yönetici, IUC olarak onikinci yılımızı gururla ve geleceğe umutla bakarak tamamlıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana geçen dönemde hizmetlerimizi müşterilerimiz ile buluştururken hep iki temel ilkeyi gözettik. Bunlardan birincisi Sigortacılığın temel yapıları olan Sigorta Şirketlerimize, ”ölçülebilir, gerçek faydalar” sağlamak, ikincisi ise verdiğimiz “No-cure ,No-pay” bazlı hizmetleri çeşitlendirerek artırmak.

Müşterilerimizin bizlere gösterdiği teveccüh ile büyüyen organizasyonumuz, çeşitlenerek gelişen hizmet altyapısı ile ciddi, ölçülebilir katma değerler üreten bir grup haline dönüşmüş durumda.

Başarımız, iki temel prensip üzerinde duruyor

1. Müşterilerimize fayda sağlamayan hiç bir ürün ya da hizmeti onlara sunmaya çalışmıyoruz.

2.Ücretlendirmemizi faydayı sağladığımızda yapıyoruz.

Bu nedenledir ki, geçtiğimiz 12 yılda Türkiye’nin 5 Lider Sigorta ve Finans Şirketleri, Grubumuzu partner olarak tercih etti.

Bizimle hizmet ilişkisine girmiş olsun olmasın, çalışmalarımıza fikir ve görüşleriyle katkı sağlayan her kişi ve kuruma teşekkürlerimizi bir kere daha yineliyoruz.

Yönetim takımımız, ortaklarımız ve bize her zaman destek olmuş referans müşterilerimiz ile birlikte, sizleri de, tüm mesaisini ciddiyet ve samimiyetle sigorta sektörü ve sizlerin başarısı için harcayan IUC Grubu ile çalışmaya davet ediyoruz.

Saygılarımla,

Menekşe Uçaroğlu Genel Müdür