Tarihçe ve ortaklarımız    Hizmetlerimiz    Yönetim takımı    Müşterilerimiz   İletişim >>

Uluslar arası Nakliyat Hasarları Dosya ve Rücu Yönetimi
 Uluslar arası Nakliyat Hasarları Dosya ve Rücu Yönetimi  


Uluslararası Hasar ve Rücu hizmeti veren Dolphin Maritime & Aviation Londra, Singapur ve Meksika'daki ofisleri ile dünyanın 3 kıtasında 7/24 ulaşılabilir durumdadır.

Başta Müşterek Avarya olmak üzere Nakliyat ve Havacılık Sigortalarının her türlü alt konusunda hasar ihbarından başlayarak, sovtaj işlemleri, rucü haklarının korunması ve takibi aşamasına kadar kapsamlı hizmet veren Dolphin kadrosu «no cure - no-pay» esasına göre çalışmaktadır.

Dolphin Maritime & Aviation Services Limited bağımsız, uzman çalışanlarıyla hizmet veren kargo hasar şirketi 1960 yılında kurulmuştur.

11 Uzman kadromuz deniz, hava ve iç nakliye hasarları üzerine çalışmaktadırlar. Dünya genelinde tüm müşterilere kayıp önleme, poliçe teminatı, hasar ödeme, yenileme & kazazede teminatları üzerine asistanlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

100 dolardan milyonlarca dolara kadar bütün hasarlar içeren durumlarında destek, danışmanlık sağlamaktadır.

Hasar yenilemelerinde “no cure- no pay” temel alınmıştır. Yani eğer başarılı olamazsak, hizmet ücreti almamaktayız. Başarılı olduktan sonra size rekabetçi bir ödeme skalası sunmaktayız. Hasar ödemesi standart bir ücret skalasına tabidir. Kaza tazminat davaları kısa sürede, zamanında ve bir kerede temin edilir.

*Dolphin ve Pert Borsası IUC Çözüm Ortağıdır
Gayrettepe Mh. Vefabey Sk. Yeşil Apt. A Blok No:9 Kat:5 Daire:10-11 Beşiktaş,İstanbul/TÜRKİYE
0212 328 33 33 - iucre@iucre.com